Sport in Soest Sport Federatie Soest Sportgala Soest

Sfeerimpressie

Sportgala 2013

Sponsors van Sport

Pronto Wonen
Jongeren in Sportbuurtvereniging
Lavendel
Gemeente Soest
Stefan Rademaker
Yves Rocher
RETO
Jan
Studio R+M
Sportmaster
Boutique des fleurs
Eetcafe Centraal
Banketbakkerij Lex Verkley
Stay Okay
Haringparty Soest en Baarn
Bentinck Fonds
Podomoro Catering
Print & Copy
Versspecialist Eduard van de Hoef
Drukkerij Esed
R. Oud Verhuur
Wonnink
Rabobank
Intersport Van Dam
Rotary Soest Baarn
Soester Courant
Van Hal Telecom
't Vaarderhoogt
c1000
Jacco de Bruin
Woordvaardig
De Lindenhof
Van Zal Camper & Caravanherstel
Bekijk alle sponsoren

Eregalerij van winnaars vanaf het begin van de organisatie van Sportgala's

2012 (9e Sportgala, 25 januari 2012):

  • Sportman: winnaar van de Grand Cafe de Lindenhof Trofee: Haitham Alsadi
  • Sportvrouw: winnaar vande Haringparty Trofee: Marijke Visser
  • Sportploeg: winnaar van de Soest Courant Trofee: 1e herenteam Red Stars
  • Sporttalent: winnaar van de Rotary Soest/Baarn Trofee: Demi Wolfsen
  • Sportvrijwilliger: winnaar van de Rabobank Trofee: Marijke Egtberts

2011 (8e Sportgala, 27 januari 2012):

  • Sportman: winnaar van de Grand Cafe De Lindenhof Trofee: Daan Huizing
  • Sportvrouw: winnaar van de Haring Party Trofee: Joleen Hakker
  • Sportploeg: winnaar van de Soester Courant Trofee: Dames 1 Autosmeeing/BDC
  • Sporttalent: winnaar van de Rotary Soest/Baarn Trofee: Wesly Dijs
  • Sportvrijwilliger: winnaar van de Rabobank Trofee: Agnes Kraaikamp

2010 (7e Sportgala, 21 januari 2011):

  • Sportman: winnaar van de Rabobank Trofee: Michael Nieuwerf
  • Sportvrouw: winnaar van de Soester Zakenkring Trofee: Rahel Bellinga
  • Sportploeg: winnaar van de Soester Courant Trofee: Dames 1 Sovoco
  • Sporttalent: winnaar van de Stichting Van der Huchtscholen Trofee: Mirte de Reiger
  • Sportvrijwilliger: winnaar van de Rotary Soest/Baarn Trofee: Jan Manden

2009 (6e Sportgala, 22 januari 2010):

  • Sportman: winnaar van de Gemeente Soest Trofee: Remko Hooft
  • Sportvrouw: winnaar van de Rabobank Trofee: Joleen Hakker
  • Sportploeg: winnaar van de Soester Courant Trofee: het 1e team van voetbalvereniging VVZ'49
  • Sporttalent: winnaar van de Stichting Van der Huchtscholen Trofee: Wesly Dijs
  • Sportvrijwilliger: winnaar van de Rotary Soest/Baarn Trofee: Kees Rietveld

2008 (5e Sportgala, 1e lustrum, 23 januari 2009):

  • Sportman: winnaar van de Gemeente Soest Trofee: Robin Ammerlaan
  • Sportvrouw: winnaar van de Rabobank Trofee: Sanne Delfgou
  • Sportploeg: winnaar van de Soester Courant Trofee: het beachvolleybalteam Van Leeuwen/Visser
  • Sporttalent: winnaar van de Stichting Van der Huchtscholen Trofee: Olivier Schäffers
  • Sportvrijwilliger: winnaar van de Soester Zakenkring Trofee: Henny Pot

2007 (4e Sportgala, 1 februari 2008):

  • Sportman: winnaar van de Rabobank Trofee: Haitham Alsadi
  • Sportvrouw: winnaar van de Golfclub Soestduinen Trofee: Caroline Karsten
  • Sportploeg: winnaar van de Soester Courant Trofee: het 2e team van damvereniging DVSB
  • Sporttalent: winnaar van de Gemeente Soest Trofee: Pepijn Leppers
  • Sportvrijwilliger: winnaar van de Soester Zakenkring Trofee: Harry Eichholtz

2006 (3e Sportgala, 26 januari 2007):

  • Sportman: winnaar van de Gemeente Soest Trofee: Pim Hoekzema
  • Sportvrouw: winnaar van de Rabobank Trofee: Joleen Hakker
  • Sportploeg: winnaar van de Soester Courant Trofee: 1e team van tafeltennisvereniging SHOT
  • Sporttalent: winnaar van de Gemeente Soest Trofee: Judith Rasch
  • Sportvrijwilliger: winnaar van de Sportfederatie Trofee: Bert Dekker

2005 (2e Sportgala, 27 januari 2006):

  • Sportman: winnaar van de De Ridder Trofee: Robin Ammerlaan
  • Sportvrouw: winnaar van de Rabobank Trofee: Ilse Vaessen
  • Sportploeg: winnaar van de Soester Courant Trofee: 1e tiental DVSB
  • Sporttalent: winnaar van de Procar Trofee: Diederik Pondman

2004 (1e Sportgala, 29 oktober 2004):

  • Sportman: winnaar van de Smurfit Mercurius Trofee: Robin Ammerlaan
  • Sportvrouw: winnaar van de Rabobank Trofee: Marijke Roest
  • Sportploeg: winnaar van de Soester Courant Trofee: dames 1 team Stam/Sovoco
  • Sporttalent: winnaar van de Sportfederatie Trofee: Timon Sloos